Transformatory

telekomunikacyjne, sygnałowe, impulsowe do zasilaczy, separujące, przekładniki i inne wg wymagań

Cewki i dławiki

Cewki do czujników indukcyjnych, powietrzne i inne
Dławiki szpulkowe, toroidalne, walcowe i inne wg wymagań

Anteny DCF

powietrzne i inne wg wymagań

Korpusy

E, ETD, EFD, RM, EP, U, R, P, PQ i inne wg wymagań klienta

Rdzenie

E, ETD, EFD, RM, EP, U, R, P, PQ i inne wg wymagań klienta

Druty i lice

stosowane wg wymagań klienta

null

Transformatory

telekomunikacyjne, sygnałowe, impulsowe do zasilaczy, separujące, przekładniki i inne wg wymagań

Transformatory

Przykładowy tekst dla Teasera. Kliknij przycisk edytuj, aby zmienić.

null
Transformatory
telekomunikacyjne, sygnałowe, impulsowe do zasilaczy, separujące, przekładniki i inne wg wymagań

O nas

ISTNIEJE OD 1993 ROKU

Zajmujemy się produkcją elementów indukcyjnych. Działalność nasza koncentruje się na projektowaniu wyrobów jak najwyższej jakości, oferowaniu coraz szerszego asortymentu oraz zapewnieniu pełnego zakresu doradztwa technicznego. Atutem firmy jest produkcja według indywidualnych wymagań klienta, w dużych jak również w małych seriach i specyficznych wykonaniach oraz realizowanie zamówień w krótkich terminach. Nasze elementy indukcyjne projektowane i wykonywane są przy użyciu dokładnie przetestowanych komponentów, dzięki czemu są niezawodne oraz spełniają najwyższe wymagania. Naszą polityką jest osiągnięcie wiodącej pozycji w zakresie produkcji elementów indukcyjnych, dążenie do oferowania coraz szerszego asortymentu wyrobów oraz ciągłe podnoszenie ich jakości.
Ponadto nadrzędnym celem jest osiągnięcie stabilnej i solidnej współpracy z naszymi klientami i kooperantami poprzez tworzenie partnerskich relacji przynoszących korzyści obu stronom.
Produkcja odbywa się w zakładzie, którego powierzchnia wynosi 3400 m2. Daje to spore możliwości rozszerzenia zakresu produkcji elementów indukcyjnych. Staramy się też stale unowocześniać park maszynowy.

OFERUJE

Największą grupę produktów stanowią transformatory do zasilaczy impulsowych. Przeznaczone są do zasilaczy o małych i średnich mocach wyjściowych. Różnorodność rdzeni, z których są wykonywane transformatory dostosowujemy do przenoszonych mocy i optymalnego wykorzystania miejsca na płytkach PCB. Użycie wysokiej jakości materiałów umożliwia pracę tych przetworników na częstotliwościach do kilku MHz.

Ponadto nawijamy uzwojenia kilkoma drutami jednocześnie (połączonymi równolegle), licami HF, oraz taśmami miedzianymi. Stosujemy eliminowanie zakłóceń i poprawę warunków bezpieczeństwa poprzez zastosowanie ekranów wewnętrznych lub zewnętrznych z taśm miedzianych.

W celu podwyższenia wytrzymałości elektrycznej, w zależności od wymagań, stosujemy:

  • specjalne taśmy elektroizolacyjne,
  • marginesy bezpieczeństwa,
  • impregnację w lakierze elektroizolacyjnym,
  • koszulki silikonowe.

Produkujemy także:

  • transformatory telekomunikacyjne separujące i przekładniki,
  • cewki na rdzeniach RM i P,
  • cewki powietrzne w tym z drutów termospiekalnych,
  • dławiki – na rdzeniach pierścieniowych, szpulkowych oraz typu U,
  • anteny DCF i podobne,
  • elementy indukcyjne – pozostałe na rdzeniach lub bez produkowane wg specjalnych wymagań.

POSIADA SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ PN-EN ISO 9001:2009

Aby zagwarantować możliwie najwyższa jakość naszych wyrobów w 2001 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością. Na każdym etapie produkcji staramy się zapewnić optymalne warunki produkcji, tak aby końcowy produkt był wolny od wad i niezawodny w długim okresie działania. Podczas produkcji stosujemy pełną kontrolę produkowanych wyrobów. Wszystkie wyroby są testowane elektrycznie zgodnie z wymaganiami klienta. To oznacza, że zdolność firmy TELZAM do spełnienia oczekiwań klientów jest na wysokim poziomie. Tym samym dajemy naszym klientom pewność, że decydując się na współpracę z nami, mogą liczyć na spotkanie z partnerem dbającym o jakość każdego z produkowanych wyrobów.

ZARZĄDZANA JEST PRZEZ

Prezesa Zarządu – mgr inż. Leszka Szyszko

ZATRUDNIA

wykwalifikowanych pracowników: inżynierów, konstruktorów, techników oraz monterów posiadających duże doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i elektronicznej. Tak przygotowany zespół pracowników jest stale gotowy i chętny do udzielania fachowej pomocy doradczej w sprawach technicznych i handlowych.

AKTYWNIE WSPÓŁPRACUJE

z czołówką firm polskich oraz odbiorcami z Niemiec, Anglii, Francji, produkującymi sprzęt dla telekomunikacji, energetyki, medycyny, automatyki, a także sprzęt kontrolno pomiarowy i różnego typu czujniki.

ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

mając nadzieję, że nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoli osiągnąć nam obustronne korzyści. Według naszych klientów naszą największą zaletą jest elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb rynku oraz otwartość na sugestie naszych partnerów.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia w praktyce – czekamy na kontakt!